Zaręczyny w święta- czy to dobry pomysł?

Na to pytanie musi odpowiedzieć sobie niejeden mężczyzna w okresie przedświątecznym.  Warto rozważyć wszystkie za i przeciw, zanim podejmiemy tak ważną decyzję.  W tym wpisie poznacie odpowiedź na zadane w tytule pytanie i zobaczycie kilka modeli naszych najsłynniejszych pierścionków zaręczynowych!

Czas Świąt to często czas wielu przyrzeczeń, postanowień i deklaracji. Jedną z nich może być najpiękniejsza deklaracja miłości, czyli zaręczyny. Jednak nie każda kobieta będzie zadowolona z wyboru takiego czasu. Jak zatem zdecydować czy zaręczyny w święta to dobry, czy zły pomysł?

Przede wszystkim zastanów się jak Twoja Kobieta lubi spędzać czas. Często kobiety w delikatny sposób sugerują jakie są ich marzenia odnośnie zaręczyn.  Niestety zaręczyny to nie tylko zakup pierścionka i bukietu! Warto wcześniej słuchać partnerki – czy sama nie podsuwa nam zaręczyn przy zachodzie słońca na Zakynthos.

Ze złocistym piaskiem i głębią Morza Jońskiego kojarzy się ten pierścionek zaręczynowy. Jednolita złota szyna, którą zdobi centralny kamień- szafir w towarzystwie dwóch diamentów. Idealne wspomnienie ciepłych greckich nocy i cudownych zaręczyn!                                  Model: W-323 Cena: 1709 zł. 

Czy Twoja Partnerka jest rodzinna? Jeśli tak, to bez obaw możesz zdecydować się na zaręczyny w święta. Otoczenie bliskich jej osób będzie dla niej wsparciem w tak ważnej chwili życia. Obecność mamy, siostry czy babci często sprawia, że ta wyjątkowa chwila staje się jeszcze bardziej poniosła. 

Ten wzór pierścionka to klasyczny wybór, jednak sprawdzający się w niemalże 99,9% przypadkach! Klasyczna złota szyna, lekko zwężana przy obsadzie kamieni, której towarzyszą trzy brylanty. Model perfekcyjny!

Model: W- 469 Cena: 1299 zł. 

Christmas is coming...

Jeśli Twoja kobieta kocha prezenty….. To spraw by prezent pod choinką był niezapomniany! Jeśli Twoja partnerka lubi zaskakiwać i być zaskakiwana to takie skromne, małe pudełeczko pod choinką może być strzałem w dziesiątkę! Zaskoczysz z pewnością nie tylko ukochaną ale i całą rodzinę tak wyjątkowym prezentem!
 Zaskoczeniem na pewno okaże się czarny brylant w towarzystwie białych brylantów, osadzony na złotej szynie! Ten model to hit! Czarne kamienie stają się coraz bardziej popularne, ze względu na swoją szlachetną barwę i unikatowość. 
Model: W-91 Cena: 1299 zł 

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam przy rozważaniu nad słusznością decyzji. A jeśli wciąż nie możesz zdecydować jaki pierścionek wybrać dla Ukochanej- zapraszamy do Naszych salonów. Cały nasz Team służy pomocą i doradztwem, chętnie pomożemy wybrać ten jedyny i niepowtarzalny wzór! 
 


Ta trójka wydaje się być niezawodna i absolutnie trafiona dla każdej kobiety. Jeśli nie możesz się zdecydować co chciałbyś kupić w prezencie – zapraszamy do naszych salonów.  Cały nasz Team jest gotowy doradzić i pomóc w wyborze tego najlepszego prezentu!