Pierścionki

Nasza biżuteria to produkty najwyższej jakości, które zadowolą każdą, nawet najbardziej wymagającą Kobietę. Jeśli zatem chcesz sprawić swojej Ukochanej niepowtarzalny prezent z okazji rocznicy ślubu lub zbliża się ten wyjątkowy moment, w którym chcesz poprosić ją o rękę, to trafiłeś w idealne miejsce. Nasze pierścionki to połączenie wysokiej jakości złota z wyjątkowymi kamieniami w oryginalnych wzorach, które sprawdzą się zarówno na prezent jaki i na zaręczyny.

Złote pierścionki – zgodne z charakterem Twojej Kobiety

Nie od dziś wiadomo, że kamienie mają swoją symbolikę i dla wielu kobiet wybór kamienia jest bardzo ważny. W naszym salonie możecie zdecydować się na model z kamieniem naturalnym spośród aż 15 ich rodzajów. Wybór czy zdecydujesz się na wieczny diament, nietuzinkowy Tanzanit czy szlachetny szafir należy tylko do Ciebie. Nie możesz zdecydować, który z modeli podoba Ci się najbardziej? Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą wybrać najlepszy model!

Złoto Jubiler Skorupski

W naszym salonie biżuteria wykonywana jest z wysokiej próby 14-karatowego złota. Wiemy, że próba 585 pozwala aby biżuteria na wiele lat zachowywała swoją najwyższą jakość, nie traciła barwy ani blasku oraz była odporna na uszkodzenia. Dbamy o każdy szczegół wykonania naszych pierścionków, dlatego niezależnie czy zdecydujesz się na białe czy żółte złoto otrzymasz produkt wysokiej klasy.

Tworząc dla Was wyjątkowe produkty zawsze przyświeca nam nasza dewiza: divide special moments. Wiemy, że biżuteria towarzyszy Wam w ważnych chwilach, dlatego czujemy się odpowiedzialni za to aby nasze produkty były piękne, wygodne i wytrzymałe i przede wszystkim były z Wam na lata.

Wyświetlanie 1–20 z 599 wyników