Pierścionki zaręczynowe

Zaręczyny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Są wyrazem szczerego uczucia i propozycją spędzenia przyszłości we dwoje. Wyjątkowe wydarzenie wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego warto zdecydować się na pierścionek zaręczynowy wysokiej klasy, który będzie symbolem wiecznej miłości.

Diament – symbol wiecznej miłości

Marilyn Monroe diament nazwała najlepszym przyjacielem kobiety- zapewne nie bez powodu, gdyż jest on wieczny, niepowtarzalny, a oprawiony w pięknym pierścionku zaręczynowym zapiera dech w piersi. Brylanty od lat zdobią biżuterię i stały się nieodłącznym elementem zaręczyn. Ten wieczny kamień to absolutnie najlepszy wybór jeśli chodzi o oświadczyny – jego ognista brylancja pozwala na uzyskanie głębokiego, wielowymiarowego blasku, który nigdy nie przemija. Diament to najtwardszy kamień w naturze, porysować może go jedynie inny diament, dlatego świetnie sprawdzi się w pierścionku zaręczynowym, który Ukochanej towarzyszyć ma przez całe życie.

Każda Kobieta zasługuje na niepowtarzalny, wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. W naszym salonie dostaniesz pierścionek wysokiej klasy, z pięknie wyszlifowanym diamentem, w 14-karatowym złocie, który zdobić będzie dłoń Twojej wybranki przez długie lata. Nasze pierścionki objęte są dwuletnią gwarancją, a przy zakupie diamentu otrzymujesz certyfikat świadczący o czystości i barwie brylantu. Pierścionki pakujemy w eleganckie, romantyczne pudełeczka, także ten szczegół nie będzie już zajmował Ci głowy.

Jeśli nie możesz się zdecydować, który model będzie najlepszy skorzystaj z pomocy naszej konsultantki, która chętnie doradzi i pomoże wybrać przepiękny wzór.

Wyświetlanie 1–20 z 350 wyników