Trochę o nas…

Firma powstała w latach 70-tych i na początku swojej działalności zajmowała się tylko wytwarzaniem wyrobów ze złota na zamówienie klienta. W latach 80-tych zakład zaczął się powoli rozwijać, wykonywane były wyroby na konkretne zamówienia oraz biżuteria wystawiana do sprzedaży. Kolejnym krokiem była zmiana siedziby firmy, która pozwoliła na rozszerzenie asortymentu o wyroby ze srebra oraz zegarki. Przełomowy dla nas był rok 2016, w którym uruchomiliśmy nowy salon we Włoszczowie, oraz rok 2019, w którym weszliśmy na rynek radomszczański.

W dzisiejszych czasach zajmujemy się sprzedażą gotowych wyrobów złotych oraz srebrnych, jak również zegarków takich marek jak Casio, Lorus, Adriatica, Pierre Ricaud oraz Q&Q. Jako jedni z niewielu w tej branży nadal mamy możliwości ręcznej produkcji biżuterii, co daje gwarancję niepowtarzalności i dokładności wykonania. Dzięki pracy ręcznej jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej osobliwe zamówienia klientów.

W naszym salonie dostępny jest również ogromny wybór obrączek złotych. Zamówienia są traktowane indywidualnie, a każde obrączki spersonalizowane i tworzone z ogromną dokładnością i pasją. W naszych salonach sprzedajemy nie tylko własne wyroby. Jesteśmy przedstawicielami handlowymi znanych firm z branży jubilerskiej.